Regulamin

Regulamin bloga bio-lifestyle.pl

1. Właścicielem bloga jest firma EDENGREEN Tomasz Gruszka z siedzibą w Lublinie przy ulicy Koncertowej 7/123. 


2. Użytkownikiem bloga jest każda osoba przeglądająca i komentująca artykuły i inne wpisy na blogu. 

3. Funkcja komentarzy na blogu służy wszystkim użytkownikom do wymiany opinii nt. kosmetyków, mody, stylu życia i innych powiązanych tematów. 

4. Na blogu i w komentarzach obowiązują zasady wzajemnego poszanowania i kulturalnej komunikacji. Właściciel ma prawo usuwać/edytować wiadomości obraźliwe, agresywne, z groźbami i wszystkie inne, które naruszają podstawowe zasady netykiety i obowiązującego prawa. 

5. Na blogu i w komentarzach obowiązuje zakaz zamieszczania reklamy w każdej formie oraz spamu, który może utrudniać innym korzystanie z forum. Przejawy reklamy i spamu będą usuwane bez informowania o tym autora wpisu. Za reklamę uznaje się też aktywne linki prowadzące do konkurencyjnych sklepów lub portali. 

6. Blog służy promowaniu ekologicznego stylu życia. Właściciel zastrzega sobie prawo blokowania i usuwania dyskusji odbiegających od powyższego tematu.

7. Właściciel ma prawo blokować możliwość publikacji treści w komentarzach na blogu użytkownikom, którzy naruszają zasady regulaminu. Blokowanie kont odbywa się tylko w zakresie komentowania na blogu i nie wpływa na możliwość dokonywania zakupów w sklepie bio-lifestyle.pl. 

8. Właściciel nie będzie modyfikował treści użytkowników, wpływał na jej przesłanie, zmieniał jej umiejscowania, o ile nie będzie ona naruszała zasad regulaminu.

9. Zabrania się kopiowania, publikowania i modyfikowania treści bez wiedzy i zgody właściciela bloga.

10. Właściciel bloga nie odpowiada za komentarze publikowane przez użytkowników bloga, ale dołoży wszelkich starań, by obraźliwe, nieetyczne, poruszające treści nielegalne wpisy usuwać poprzez moderację lub na prośbę.